Vyhledávání


Kontakt

Tonino Lamborghini Caffe Bar
Žižkovo nám 4, 796 01 Prostějov

Manager a rezervace stolu
608778056

Poker Info

V této rubrice nejsou žádné články.

V roce 2009 naše společnost otevřela v centru Prostějova caffe bar   Atlantis, ve kterém jsme se rozhodli nabídnout našim hostům kvalitní služby a kvalitní produkty. Naší prioritou je především dodržování kvality vaření kávy značky Tonino Lamborghini.  

Káva se jménem Tonino Lamborghini navazuje na tradici rodinné firmy, jejíž jméno je synonymem nezaměnitelného italského stylu. Je pražena specifickým způsobem pod neustálou kontrolou výrobního procesu od třídění zrn do konečného pražení, kde je stabilně sledována její charakteristika, kvalita i aroma. Pod tímto jménem opouští pražírnu pouze jediný druh kávové směsi (70% arabika / 30% robusta) s osobitou a výraznou chutí, vyladěnou do vysokého standartu, která v šálku odhaluje své plné, specifické aroma s krémovou příchutí a jemnými čokoládovými dozvuky. Vhodnou kombinací druhů kávy je také zajištěna nízká kyselost nápoje (téměř neutrální pH) a zároveň nízký obsah kofeinu (< 1.45%). Společně s tradicí a mýtem jména Tonino Lamborghini Vám tato káva nabídne nezaměnitelný požitek z pravého italského espressa.

 

Kromě standardních produktů alka a nealka nápojů nabízíme také kvalitní nápoje jako jsou guatemalské rumy ( Zacapa Centenario 23 YO...), špičkové koňaky a tequily. V našem porfoliu naleznete také míchané koktejly z těch nejkvalitnějších produktů (mojito, sex on the beach, cuba libre, piňa colada...)

 

Součastí moderně zařízeného baru je diskrétně oddělená herna, která uspokojí každého milovníka hazardu. Nabízíme širokou škálu loterijních terminálů a rulety. Díky vzajemnému oddělení kavárny a herny jsou oba prostory na sobě nezávislé a přináší velkou míru diskrétnosti. Pro naše stálé navštěvníky nabízíme zcela zdarma vystavení karty, která Vás opravňuje k využívání spousty výhod a k čerpání kreditu pro hru či bezplatné konzumaci občerstvení. Pravidelně také pořádáme večery s losováním o hodnotné ceny ( skutr, televize, mobilní telefony, notebooky....).