V roce 2009 naše společnost otevřela v centru Prostějova Caffe bar   Tonino Lamborghini, ve kterém jsme se rozhodli nabídnout našim hostům kvalitní služby a kvalitní produkty. Naší prioritou je především dodržování kvality vaření kávy značky Tonino Lamborghini.  

Káva se jménem Tonino Lamborghini navazuje na tradici rodinné firmy, jejíž jméno je synonymem nezaměnitelného italského stylu. Je pražena specifickým způsobem pod neustálou kontrolou výrobního procesu od třídění zrn do konečného pražení, kde je stabilně sledována její charakteristika, kvalita i aroma. Pod tímto jménem opouští pražírnu pouze jediný druh kávové směsi (70% arabika / 30% robusta) s osobitou a výraznou chutí, vyladěnou do vysokého standartu, která v šálku odhaluje své plné, specifické aroma s krémovou příchutí a jemnými čokoládovými dozvuky. Vhodnou kombinací druhů kávy je také zajištěna nízká kyselost nápoje (téměř neutrální pH) a zároveň nízký obsah kofeinu (< 1.45%). Společně s tradicí a mýtem jména Tonino Lamborghini Vám tato káva nabídne nezaměnitelný požitek z pravého italského espressa.

 

Kromě standardních produktů alka a nealka nápojů nabízíme také kvalitní nápoje jako jsou guatemalské rumy ( Zacapa Centenario 23 YO...), špičkové koňaky a tequily. V našem porfoliu naleznete také míchané koktejly z těch nejkvalitnějších produktů.

 

 

 

Aktuality

Spouštíme živé sportovní přenosy !

Od půlky prosince 2018 je pro Vás připravena rozsáhlá nabídka sportovních přenosů včetně velmi oblíbené ligy mistrů ve fotbale. Televizní přenosy budou probíhat v přední části podniku kde se nachází bar. Budou puštěny dvě televize , kde na každé může běžet jiný zápas či jiný program. Věříme, že toto rozhodnutí v našem podniku udělá radost nejen aktivnímu sportovnímu fanouškovi, ale i těm kteří jen drží palce svému favoritovi.

Celý článek