V roce 2009 naše společnost otevřela v centru Prostějova Caffe bar   Tonino Lamborghini, ve kterém jsme se rozhodli nabídnout našim hostům kvalitní služby a kvalitní produkty. Naší prioritou je především dodržování kvality vaření kávy značky Tonino Lamborghini.  

Káva se jménem Tonino Lamborghini navazuje na tradici rodinné firmy, jejíž jméno je synonymem nezaměnitelného italského stylu. Je pražena specifickým způsobem pod neustálou kontrolou výrobního procesu od třídění zrn do konečného pražení, kde je stabilně sledována její charakteristika, kvalita i aroma. Pod tímto jménem opouští pražírnu pouze jediný druh kávové směsi (70% arabika / 30% robusta) s osobitou a výraznou chutí, vyladěnou do vysokého standartu, která v šálku odhaluje své plné, specifické aroma s krémovou příchutí a jemnými čokoládovými dozvuky. Vhodnou kombinací druhů kávy je také zajištěna nízká kyselost nápoje (téměř neutrální pH) a zároveň nízký obsah kofeinu (< 1.45%). Společně s tradicí a mýtem jména Tonino Lamborghini Vám tato káva nabídne nezaměnitelný požitek z pravého italského espressa.

 

Kromě standardních produktů alka a nealka nápojů nabízíme také kvalitní nápoje jako jsou guatemalské rumy ( Zacapa Centenario 23 YO...), špičkové koňaky a tequily. V našem porfoliu naleznete také míchané koktejly z těch nejkvalitnějších produktů.

 

 

 

Aktuality

Nový provozovatel

Během nového roku se chystá inovace prostorů celého podniku a pravidelné školení personálu pro spokojenost každého našeho hosta. Již nyní je vidět spoustu změn a velmi pozitivních ohlasů na celý podnik. Jsme rádi, že práce, která nás baví je vidět. Těšíme se na rozvoj celého našeho kolektivu a podniku, který pro Vás bude připravovat pravidelné akce a příjemné zážitky v našem prostředí.

Celý článek